HV733ATTE1543D
MFR.Part #
HV733ATTE1543D
JLCPCB Part #
C3913304
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS