HV733ATTE1474F
MFR.Part #
HV733ATTE1474F
JLCPCB Part #
C4244106
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS