HV733ATTE1404F
MFR.Part #
HV733ATTE1404F
JLCPCB Part #
C4054474
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS