HV733ATTE1374F
MFR.Part #
HV733ATTE1374F
JLCPCB Part #
C3915193
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS