HV733ATTE134G
MFR.Part #
HV733ATTE134G
JLCPCB Part #
C4223666
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS