HV733ATTE1304F
MFR.Part #
HV733ATTE1304F
JLCPCB Part #
C4228829
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS