HV733ATTE125G
MFR.Part #
HV733ATTE125G
JLCPCB Part #
C4260857
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS