HV733ATTE1243F
MFR.Part #
HV733ATTE1243F
JLCPCB Part #
C4318371
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS