HV733ATTE115J
MFR.Part #
HV733ATTE115J
JLCPCB Part #
C3982175
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS