HV733ATTE1155F
MFR.Part #
HV733ATTE1155F
JLCPCB Part #
C4091768
Description
-55℃~+155℃ 11.5MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS