HV733ATTE1003D
MFR.Part #
HV733ATTE1003D
JLCPCB Part #
C4308294
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS