HV733ARTTE9533F
MFR.Part #
HV733ARTTE9533F
JLCPCB Part #
C5738865
Description
-55℃~+155℃ 1W 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS