HV733ARTTE9313D
MFR.Part #
HV733ARTTE9313D
JLCPCB Part #
C6210166
Description
-55℃~+155℃ 1W 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS