HV733ARTTE914G
MFR.Part #
HV733ARTTE914G
JLCPCB Part #
C7287431
Description
-55℃~+155℃ 1W 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS