HV733ARTTE8663D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ARTTE8663D
JLCPCB Part #
C6210158
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS