HV733ARTTE825J
MFR.Part #
HV733ARTTE825J
JLCPCB Part #
C6576675
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS