HV733ARTTE8253F
MFR.Part #
HV733ARTTE8253F
JLCPCB Part #
C5766792
Description
-55℃~+155℃ 1W 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS