HV733ARTTE8252F
MFR.Part #
HV733ARTTE8252F
JLCPCB Part #
C6210155
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS