HV733ARTTE824G
MFR.Part #
HV733ARTTE824G
JLCPCB Part #
C6210151
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS