HV733ARTTE7324F
MFR.Part #
HV733ARTTE7324F
JLCPCB Part #
C7287419
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS