HV733ARTTE6984F
MFR.Part #
HV733ARTTE6984F
JLCPCB Part #
C6967641
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS