HV733ARTTE6983D
MFR.Part #
HV733ARTTE6983D
JLCPCB Part #
C5738826
Description
-55℃~+155℃ 1W 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS