HV733ARTTE683J
MFR.Part #
HV733ARTTE683J
JLCPCB Part #
C6576661
Description
-55℃~+155℃ 1W 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS