HV733ARTTE623G
MFR.Part #
HV733ARTTE623G
JLCPCB Part #
C6060735
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS