HV733ARTTE6203D
MFR.Part #
HV733ARTTE6203D
JLCPCB Part #
C6967634
Description
-55℃~+155℃ 1W 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS