HV733ARTTE564J
MFR.Part #
HV733ARTTE564J
JLCPCB Part #
C6576650
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS