HV733ARTTE5603F
MFR.Part #
HV733ARTTE5603F
JLCPCB Part #
C6967628
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS