HV733ARTTE5493D
MFR.Part #
HV733ARTTE5493D
JLCPCB Part #
C6967626
Description
-55℃~+155℃ 1W 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS