HV733ARTTE513G
MFR.Part #
HV733ARTTE513G
JLCPCB Part #
C5738800
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS