HV733ARTTE4874F
MFR.Part #
HV733ARTTE4874F
JLCPCB Part #
C6967622
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS