HV733ARTTE4532D
MFR.Part #
HV733ARTTE4532D
JLCPCB Part #
C6576638
Description
-55℃~+155℃ 1W 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS