HV733ARTTE4423D
MFR.Part #
HV733ARTTE4423D
JLCPCB Part #
C6576636
Description
-55℃~+155℃ 1W 442kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS