HV733ARTTE4303F
MFR.Part #
HV733ARTTE4303F
JLCPCB Part #
C7287399
Description
-55℃~+155℃ 1W 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS