HV733ARTTE4224F
MFR.Part #
HV733ARTTE4224F
JLCPCB Part #
C6273999
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS