HV733ARTTE4023D
MFR.Part #
HV733ARTTE4023D
JLCPCB Part #
C5766702
Description
-55℃~+155℃ 1W 402kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS