HV733ARTTE394G
MFR.Part #
HV733ARTTE394G
JLCPCB Part #
C5765924
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS