HV733ARTTE3834F
MFR.Part #
HV733ARTTE3834F
JLCPCB Part #
C6576628
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS