HV733ARTTE335J
MFR.Part #
HV733ARTTE335J
JLCPCB Part #
C6060709
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS