HV733ARTTE3323F
MFR.Part #
HV733ARTTE3323F
JLCPCB Part #
C6967600
Description
-55℃~+155℃ 1W 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS