HV733ARTTE306J
MFR.Part #
HV733ARTTE306J
JLCPCB Part #
C6576612
Description
-55℃~+155℃ 1W 30MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS