HV733ARTTE305J
MFR.Part #
HV733ARTTE305J
JLCPCB Part #
C7287373
Description
-55℃~+155℃ 1W 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS