HV733ARTTE305G
MFR.Part #
HV733ARTTE305G
JLCPCB Part #
C6210085
Description
-55℃~+155℃ 1W 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS