HV733ARTTE2403D
MFR.Part #
HV733ARTTE2403D
JLCPCB Part #
C6060705
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS