HV733ARTTE2264F
MFR.Part #
HV733ARTTE2264F
JLCPCB Part #
C5765880
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.26MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS