HV733ARTTE2214F
MFR.Part #
HV733ARTTE2214F
JLCPCB Part #
C7206199
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS