HV733ARTTE206J
MFR.Part #
HV733ARTTE206J
JLCPCB Part #
C6967585
Description
-55℃~+155℃ 1W 20MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS