HV733ARTTE204J
MFR.Part #
HV733ARTTE204J
JLCPCB Part #
C6060691
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS