HV733ARTTE1913F
MFR.Part #
HV733ARTTE1913F
JLCPCB Part #
C6576592
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS