HV733ARTTE185G
MFR.Part #
HV733ARTTE185G
JLCPCB Part #
C7287351
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS