HV733ARTTE184G
MFR.Part #
HV733ARTTE184G
JLCPCB Part #
C6638079
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS